Prosinec 2008

You´re so hot, teasing meeee ....

30. prosince 2008 v 19:41 | Pájuše |  HLODY
Fajn, vypadám jak almara. Vánoce bych přejmenovala na Svátky Jídla, to je neskutečný kolik jsem toho sežrala :D. No co, no ^^. Dneska jsem zažila nejsuprovější den se Sarinkou, prozpívanej ABBA songama a tak dále :) ... A Vánoce jako takový? Spletla jsem se, kapra jim (ach, ta paměť ^^), ale z rybí polívky bleju. Jak v ní plavou všechny ty blemcy. A to jsou ryby jedno z mejch nejoblíbenějších jídel ^^. Slavilo se s rodinou tetičky "zatancuj mi rap", babi a dědou, a pak přijel ještě gorilí bratránek. Bohužel mě převelice zarmoutila absence mého přesolárkovaného strejdy a jeho psycho synka Massima (za to jméno ho upřímně lituju :D). A teď ke hmotné části Vánoc. Pan Foťák se dostavil, strašně ho miluju. Kdyby to šlo, tak si ho hned vezmu (jakože za muže - hehe, ono se to rýmuje :D). Pak nějaký oblečky, voňavky atd :). A že je děsně nefér rozložení televizních programů? A čtvrtek byl nejvíc krizovej. Joe Black, Ukradené vánoce (né že bych to neviděla nejmíň 150x, ale tohle bylo s DABINGEM! Sice blbym, ale co :D) a Stopařův Průvodce po Galaxii (kterýho jsem viděla jenom půlku, páč jsem svym hlasitym smíchem probudila otce, kterej měl dojem že bych už dávno měla spát) /tohle už dopisuju druhej den, nějako jsem to v Praze nestihla:/ Pomalu na mě dopadá deprese. Mám mladší sestřenku co tu je se mnou, takže od rána do večera tu poslouchám pějícího Troye a Gabrielu, Hanu Montánu nebo něco podobnýho ^^ (dokoce dostala i HSM twister - s písničkama). A dneska dávaj Chicago, chochó :D.

Save your soul before you're too far gone

22. prosince 2008 v 22:00 | Pájuše |  HLODY
Tak mám za sebou první Vánoce s taťkovou rodinou :) ... bylo to hrozný psycho, ale děsně vtipný :D. Nejdřív přidrandila ségruš, potom babča s taťkou. Babička je taková ta strašná drbna a baba (jakože bez urážky, fakt to nemyslim zle :) :D ) takže se hned řešily rodinný dramata atd. Stejně bylo nejlepší, jak přišla se slovy: Zavřou nám Martinku :D. Nakonec z ní vylezlo to, že neměla "to jedno číslíčko" (uhm, espézetku ^^) a bude platit akorát pokutu ... Večeře byla nejlepší, se na ní těšim vždycky celej rok :D. Krůůůůta a salát. A nejlepší cukroví od babičky :). Jak jinak, než že jsem se přežrala :D. No a pak dárečky, žeo :D. Nějaký oblečky, knížky, kosmetika :) ... Dostala jsem Stmívání (knížku) a přečetla jsem to v rekordnim čase, v 5 ráno jsem to už měla přečtený :D. Knížka pěkná, ale v druhý půlce, už trochu nuda. Všechno se furt opakuje. Miluju tě, pusa, jsem tak ošklivá, pusa, jsem nebezpečný, pusa ... Hned příští den jsem zkoukla film. Kdyby Bella nevypadala, jako že je mentálně postižená, že jí celej život doprovázej tiky, nebyla zbytečně hysterická a kdyby nevynechali půlku knížky (což mě strašně vytáčí do vývrtky, a to u všech filmů) a celý to divně nepomotali, možná by se mi to i líbilo :D. Ne, dobře, tak třeba ta scéna, kde hráli baseball, byla fascinující :). A Edward se slunečníma brejlema je děsně sexy :D. Stejně jako soundtrack, obvzlášť Bella´s lullaby. Klidně se to budu učit 1000 let, ale já to na ten klavír zahraju :D.

Jsme ti, co se bojí vykulených očí sobů a nadváhy Santy Clause

19. prosince 2008 v 21:38 | Pájuše |  HLODY

Nemáme rádi Santa Clause. Nikdo nemá rád Santa Clause. Až na pitomý američany, který nosej kloboučky proti dešti. Dokonce nemáme rádi ani soby. Hahaha. Petice pro Ježíška: Tu Dneska byla vánoční besídka. Dárky, cukroví atd :P :) ... Následovala snad nejvíc psycho rozlučka na světě u Vojtíška :D. Teď se mi to všechno vybavuje, takový šílenství :D ! Fakt, cesta ze Sapy po blátíčkovym poli byla bezkonkurenční ^^. A jsem dítě techna. Vezmu si pana Pixieho a na svatbě nám bude hrát Pixie-Reload, ovšem od 12. minuty a 54. sekundy :D . Je to prostě nejlepší hudba na světě :D !! Vždycky to strašně vymejvá mozek a já se musim šíleně ovládat, abych nepropukla v tanec :D. Akorát ty účesy ještě trošku zaostávaj (Daju :D ?) ... Na výtvařině jsme malovali (spíš ONA nám malovala :-/ ) zátiší temperama. Já se tam nejvíc srala s tou její pošahanou drapérií, chtěla jsem jí ztmavovat postupně. Ona si tam ke mě přikvačila s tim jejim štětečkem a udělala mi tam šílený tlustý tmavý čárance se slovy: "tady to nějak ztmav"... Hm. A ještě mi zasáhla do misky. Prej tady (čmárajíc žlutou barvou) to bude světlý a tady (pro změnu modrou) to bude tmavý. Jako kdybych to nevěděla ^^. Pak mit u misku ještě začala hrozně moc rozšiřovat, jakože to prej má divnej tvar. Nakonci hodiny mi řekla, že se mi ta miska moc nepoveda, že je moc dominantní atd. Měla jsem obrovitánskou chuť jí udělat něco zlýho. Haha. Hehe. Hihi. Hoho. Huhu. Dejte mi ten foťák už !

Vánoce, Vánoce přicházejí ...

14. prosince 2008 v 14:52 | Pájuše |  HLODY
Špájina... zemák... Čeština ... VŮBEC NESTÍHÁM :D. Achjo. Asi si zlomim ruku, to bude vtipe. Ale miluju Vánoce. A žádná plesnivá škola mi je kazit nebude ^^ ! A ani ňákej zarudlej obtlostlej americkej Santa Claus a jeho sobíci. Z toho vždycky strašně pěnim. Achjo. Chci pojídat cukroví, kapra kterýho nejim, bramborovej salát, pařit se sestřenkou stolní hry, jít s ní na terasu a vyhlížet Ježíška jestli náhodou nepřichází (vlastně netušim jak by se měl Ježíšek zjevovat :D) zatimco celá rodina se snaží ve spěchu narvat pod stromeček dárky a pak už jenom slyšet zvoneček ... je to fajn. VÁNOCE JSOU BOŽÍ, cha. Akorát nemám ráda zpívání koled, no :D. A je mi líto těch krásnejch balících papírů ... všichni okolo mě je vždycky tak bezcitně roztrhaj :D. Ale to neni hlavní věc která mě deprimuje. Ty. Jedinej člověk, kterej mi tak dokonale rozumí. Kdokoli, kdo nás nezná, by tvrdil, že jsme každá jiná. Ale my jsme naprosto stejný. A obě to víme ... jasný, pár rozdílností by se našlo. Strašně mě mrzí že se nebavíme tak jako dřív. Ty poznáš, že jde o Tebe. No nic ... (Já chci kočku, prosíííííím :D)

Nemám ráda zubaře ....

13. prosince 2008 v 16:12 | Pájuše |  HLODY

Tralala. Dnešek pojmu jako uměleckej den :D ... Upekla jsem roládu (dokonce ani nic nevybuchlo ^^ ) a konečně se dostala k ňákýmu tomu tvoření. Jsem si jednou tak trochu hrála, a snažila se kreslit na zeď - asi tušíte jak to dopadlo. Zatim o tom nikdo neví a můj "incident" překrývá velkej obraz. Jelikož ale působí mírně depresivně, udělala jsem novej. Statečně jsem vzala tu největší čtvrtku co doma máme (A1) a pustila se do díla. Postup: Budou to dvě andulky → načrtávám → ňák se to nevede → vypadá to jako tučňák → bude to tučňák → namaluju ho temperama → hmm, nemám tempery → zkusim pastelky → po vybarvení očí, zobáku a nohou usuzuju, že bych se na to mega černý tělo pastelkou trošku upiplala → vodovky jdou na scénu → pan Tučňák je na světě ... Taky jsem si předělala pokoj. Když doma zrovna nikdo nebyl, rozmontovala jsem skříň, která mě hrozně deprimovala, páč byla děsně velká :D. Osudová chyba. Přišli si stěžovat sousedi že dělám randál a tatík přímo explodoval, když to uviděl. Pak jsem si zřejmě uvodila kýlu z toho, jak jsem přesouvala klavír, kterej je mimochodem těžkej jak kráva :D. Ale s výsledkem jsem spokojená :P ... Jo a nemáte někdo zájem tak o metr vysokýho plyšáka - slona? Docela mi zabírá místo v pokoji. Tak stli ho fakt někdo chcete, je k mání :D ... Taky vám přijde spiderman jako plesnivej bezcharakterní slizoun (obvzlášt v podání Tobeye Maguireho) ? Stejně je nejlepší ten cholerickej novinář :D.

P.S. → A kdyby jste mi fakt někdo chtěl udělat radost, kupte mi prosíííím olejíček do aromalampy. Zbyl mi totiž už jenom jeden a je psycho když mi v pokoji pořád voní jedna a ta samá vůně :D ....

10.12.2oo8

11. prosince 2008 v 8:01 | Pájuše |  HLODY
Hm, moc nemám tušení stli to stihnu, ale chtěla bych sesmolit článek před tim než pujdu do školy :D. No, moc to nestíhám, ale co. Včera byla psycho žena. To že byla psycho už ani psát nemusim :D. Ale dělaly jsme PéeFka. Linorytem. Strašný zmatky a bitky o barvu :D .Hlavně žlutá a fjálová ^^. Škola byla divná. Písemka z chemie se fakt moc nepovedla. Referát na hudebku a na zemák (s tim jsem se dělala děsně dlouho) se vůbec nestlihli a z hudebky jsme nepsali ^^. Jinak s jistotou můžu říct, že jsem právě ten nejunavenější člověk na světě. Vůbec jsem se nevyspala. A) nemohla jsem usnout, b) když jsem usnula, křeček na mě hodil klec. Hollarka mě očekává, jsu tvořit svou hvězdnou budoucnost ^^. Aha, moc nestíhám :D. Možná o IVT dopíšu ...

Women have the best mision on the world !!!!

9. prosince 2008 v 18:23 | Pájuše |  HLODY
Chacha, jsem o 7 cenťáků kratší. Teda ne, že bych se nějak zakrsávala, ale šmikla jsem si vlasy. On to stejně asi nikdo nepozná, jenže já jo :D. Se cejtim jak kdybych měla děsně krátký vlasy ^^. Teď už jenom čekám na matinku, ať mi dobarví kořínky. Takáčová se zbláznila, v pátek píšeme na celou lekci. Jediný co si pomatuju je to, jak se řekne pes a kočka. Včera jsem Dajulí šmikala ofinku a barvila vlasy. Zas tak moc jsem to nezmařila :D ... Jo a minule jsem zapoměla napsat, že psycho žena, o který jsem tvrdila že už neni psycho, psycho zase je. A nehorázný. Měla jsem sto chutí jí tim rýtkem byďoubnout oči. "Ale hlavně to dělejte takhle proti sobě, nebo budete mít ruku na Vánoce zafačovanou" .... "Kdo to nechce dělat, tak nemusí" ... tohle nás čeká už zejtra ... CHCI BLÁZNIVKU, hned. Ta byla aspoň taková hezky přísná :D . Aspoň nás něco učila. Ne, dobře, nebudu zlá, třeba se psychožena ještě vyjeví v lepšim světle (pochybuju). A rodiče zešíleli. V sobotu si jen tak přišli z procházky s novou předsíní, která je divná :D. Prostě čtverečkovaná. A chtěj mi narvat do pokoje bambus! Jakože na podlahu ^^. A pak ještě něco s ložnicí, obývákem, jídelnou a kuchyní. Achjo :D. Jinak na začátku září (příštího roku) pojedeme se školkou do Madridu a Paříže (do tý Paříže sice jenom na 2 dny, ale to neva :D) !!!! Konečně budu moct využít svoje španělský znalosti :D. Šiš to bude každá věta "No Comprendo" a "Puede repetin, por favor?" ^^ ... škoda že tu nejdou ty vtipný otazníky :D. A zbláznil se mi QIP. Hm a docela zejtra píšeme hudebku, fajn asi se jdu učit ^^ ...

She got the power of the hootchie ....

7. prosince 2008 v 18:00 | Pájuše |  HLODY
NESNÁŠIM když je neděle večer. Mě se tak nechce do školy :D. Zrovna teď tu smolim tu prezentačku na Bretty, tk doufám že bude spokojená ^^ ... Jinak jsem strašně drsná, včera jsem byla s Alenou (který bude na břiše viset discokoule) dokupovat dárky k vánocům ( na nechutně narvanym Chodově, kde jsme potkaly asi půlku světa) a už mi chyběj jenom 3 dárky , chacháá :D !!! Nedávejte si kyblík classic, je tam divný maso ... že kdyby na Arkádách nebyl McDonald a KFC, tak by tam byly ty nejstylovější restaurace ? Samý sushi, fresh bary, pizza a kill grill (jakože bagety) ^^ . Já teď nutně potřebuju bejt stylová, páč musim vypadat umělecky :D . Se Sejrátkem si necháme udělat modrý vlasy a pak nás vezmou na FUD-UJEP i bez příjmaček :D (no dobře, klid). Ve čtvrtek jsme byli (jakože Já, pan Sýr a Terr, která musela po chvilce odejít) ve Veletržním paláci na výstavě FUD-UJEP :) ... sice to bylo zrovna to jediný který jsme nestihli, ale co ^^. Začali jsme prvním patrem, kde byla strašně v pohodě ženská která s náma kecala (což nám navodilo představu že všichni hlídači jsou takoví, takže sme všechny zdravili - vůbec na nás nekoukali jako na exoty :D) ale ta expozice byla děsná . Ňákej Rajtrich bo jak se jmenoval. Bylo to 27 "obrazů" z let 1968-2007 (přibližně :D) a byly to samý jednobarevný čtverce ^^. Prostě absolutní nechápavost tohleto. No a pak tam taky někde byl Picasso kde jsem spatřila nejhorší obraz na světě :D. Jmenoval se "Stojící žena" a bylo to tak neschopně namalovaný (ne jako tim picassovym stylem, ale jakože normálně, klasicky). Měla strašně široký ramena a směrem dolů se zužovala :D. A tak dále, a tak dále, prostě jsme všechno prošli, až na to 2. patro ... Jinak se strašně těšim na vánoce, doufám že teda dostanu foťák a obnovim svůj DéÁčkovej život ...