Únor 2009

In "Boys" and "Voodoo", I'm screaming screaming!

26. února 2009 v 21:04 | Pájuše |  HLODY
Jachachá. (nechápu proč /skoro/ všechny články začínám takovejhlema podivnostma ^^). Navrátila jsem se zpět do civilizace. Ne, dobře, zas taková tragédie to tam neni, je to docela fajn :P. (dobře, kecám, miluju to tam, ale chtěla jsem bejt dramatická...). Mám zas nový vlasy :D. Červenooranžový - viz. přenádherný obrázek nalevo. Strašně mě štve, že mi foťák vůbec nechytá tu stejnou barvu co mám na hlavě. Ona je taková extrémní (:D). A strašlivá zrada. Přestali dávat Horácia :D. Fakt z toho asi budu brečet. Ale naštěstí jsem si to bohatě (HODNĚ bohatě) vynahradila. Stli někdo viděl (nevim jak se jmenovala, ale bylo to nějaký jména na "M", takže říkejme jí třeba Mendez, že? :D) Mendez. Ona je neohrožená, cha! A ještě k tomu má každý oko jinak. Sice je strašná kostřička, ale samozřejmě umí kung-fu a přepere nějakýho chlapíka. A taky žila v poušti. Jójó. Bože, já fakt nevěděla, jestli se mám smát nebo brečet. Hm, koukla jsem se do programu, byla to Modesty. Ale já bych středu pojala tak nějak všeobecně jako televizní "chi-chi" den. Každopádně Horst Fuchs si to zaslouží. Schválně jsem poslouchala, a on tam neřiká celou dobu nic jinýho, než: Ó, Ano, Neuvěřitelné, Skutečně?, Báječné, Skvělé, Fascinující a tak dále, a tak dále. Teda když vynechám tu jeho závěrečnou řeč: Opravdu za cenu jednoho nože dostanu 5 nožů na pizzu a stejky, čistící sprej na nože, speciální lištu a druhou sadu zdarma?. Ale je strašně smutný, že on byl loni v Praze na nějaký akci na Výstavišti a já to prošvihla :D. A pak do-re-mi. Obslizlej Trávníček všechny oblejzal. Bylo to psycho :D. Hlavně ten 2. soutěžící. Nějakej psychlej "rocker" se šmoulim hlasem, co vypadal jak extrémní sociál. A ještě k tomu "zpíval" vlastní tvorbu. A to jsem neřekla to největší drama (tentokrát ne televizní) ! Hapala jsem ze schodů. Pak mi 5 minut pískalo v uších (což asi nikdy nepochopim :D), mám modřiny jak prase, narazila jsem si ručku a zřejmě mi umřela hlava. A babička mě ještě nutila do sprintů na vlak, přes rameno jsem táhla strašlivě těžkou tašku plnou knih a učení a vždycky když jsem udělala krok, tak mě ta taška praštila do tý největší modřiny na stehně :D. Můj život je tááák komplikovaný ^^. Hlavně, že Obama v dubnu přijede do Prahy.


Že to je strašně moc nabitý energií? A fakt super. Uplně je obdivuju. (jako chápejte, všechny zvuky dělaj jenom oni). Miluju to :D.

Zavřete oči, odcházím ...

22. února 2009 v 11:07 | Pájuše |  HLODY
Ohó. Za chvilku drandim do Mnichovic. Jsem unavená, je mi blbě a umřela jsem. A nikam se mi nechce. Jediný, co mě těší je to, že se můžu přihlásit do tý blond soutěže co bude na Primě ^^. Je to nefér. Všichni si jezděj na Kanáry, do Egypta, do Milána. Nebo aspoň na ty hory, žeo (kam by se mi stejně nechtělo, páč mě to ne-ba-ví - což rodiče vůbec nedokážou pochopit a furt se mě snažej někam nacpat). Já nebudu dělat nic jinýho než číst debilního Gilgaméše, kterej je celej ve slovenštině. Ani v tý televizi nic nedávaj. A net je tam takovej, že se musí čekat hodinu než se načte jedna jediná stránka. A za tejden bude pařba (to teda), děda slaví 80. Sejde se celá psycho rodina. Chci mu něco nakreslit. Dobře, možná mu to nakonec nedám, ale hlavní je, že JÁ chci něco nakreslit. Poslední dobou se cejtim děsně zbytečná. Nic nedělám, o nic se nesnažim. Tak aspoň tohleto. A víte co? Chci bejt humrem.

Blondýna z Londýna

20. února 2009 v 18:39 | Pájuše |  HLODY
Vlasy odjely na dovolenou...


Kví...

17. února 2009 v 18:36 | Pájuše |  HLODY

Týjo, chtěla jsem napsat nějakej depresivní a srdceryvnej článek, ale věci se nečekaně změnily a mě nezbejvá nic jinýho než bejt šťastná :P . Já totiž JEDU ke Španělům. Chachá. A s mojí třídou :) . Zlá žena Adélice mě dohání. V pet society. Budu muset máknout :D. Akorát ono to nejde jen tak, žeo. Dneska jsme psali písemku z matiky. Žovina tam dala jeden strašně zákeřnej příklad, tak ať se nediví, že to všichni budou mít blbě ^^. /No dobře, tak asi jenom já a Mates, ale napadlo by vás, že x/y - x+1/y+1 (to jsou jakože zlomky) máte rozšiřovat y2+1 a to druhý y? Že by jste to udělali jako x+1/y+1 :D ? Jako že tam přičtete jedničku? A pak by to bylo? no? NO? Asi ne. Prostě každej normální člověk to impulzivně udělá. Vsaďte se xD. Dobře, bylo mi trošku podezřelý, když se to mělo násobit -bylzatimdalšívýrazkterejsetimmělnásobit- takovym složitym (nebo aspoň rozhodně složitějšim než byl tamten) výrazem, to bylo přece zbytečný, kdyby to vycházelo nula, ale tak co když tam dala zrovna něco lehkýho, a já to přece nebudu škrtat jenom proto, že to neni Žoviny styl :D./ Jinak zejtra si jdu ošmikat pačesy. Já vim, že to řikám POŘÁD, ale teď jsem fakt rozhodnutá :D . Pěkně mě štvou (jakože ty vlasy). Možná si je i oholim do hola. Hm. Radši ne :D. A na Budějárně je nejvíc nejůžasnější pizza. Nová. A na tu starou teda kašlu.. dneska jsme tam byli s Daju (jako v tý starý), měli tam dycky ty nej pizzy a teď takovej blemc :D. A tak jsme nějak náhodou procházeli kolem tý nový. Ach bože. ONI TAM MAJ 4SÝROVOU. Aaach :D. A maj je děsně veliký a dobrý xD. Jo, dobrý. Protože Dana (!!) mě donutila, abych jí jednu koupila (jako sobě jsem si taky koupila, žeo :D). Ona ze mě jenom mámí prachy, dluží mi a tyranizuje mě :D. Třeba dneska o těláku, když jsme byly v šatně, páč jsme necvičily, mě uplně mlátila. Ona je fakt HROZNÁ :D ! Ne, někdy jí mám ráda. Třeba když mě nešikanuje :D. A taky když mi pouští Obamu.

Este fin de tiempos...

15. února 2009 v 16:59 | Pájuše |  HLODY

Počasí je fakt divný. Výtvarka taky- moje královna vypadá jak selka. Ve čtvrték nejezdilo Céčko. Jakože metro. Je to pěkně nefér, páč mě to zdrželo jenom asi tak o půl hoďky. No aspoň jsme si s Dájou mohly číst vtipy Kačera Donalda ^^. A na dějáku jsem se fakt předvedla. Chjo. Odpo jsme šli s Matesákem a Žabí sestřičkou zachránit knihovnu na letný. Aspoň jsem se zbavila pár učebnic a jedný nevýchovný pohádkový knížky, kde furt někomu sekaj prsty, vražděj ho, mučej atd. Olga Sommerová nám dovolila, aby jsme mohli podepsat petici na jejích zádech, aaach :D. A stejně jsem zmrzla. A taky jsem děsně hodná dceruška. Viděli jste někdo Faunův Labyrint? To je krásnej film. I slzička mi ukápla :D. Až na to, že ten faun má straně debilní pohyby :D. A posral se mi komp. Ale žít se s tim dá. Naopak se mi aspoň nějak povedlo, že mi jde zapojit mp4. Tyjo. Je to děs, články jsou horší a horší. Chci psát, ale nějak nevim o čem. A když vim o čem a napíšu to, tak to smažu páč mi to přijde moc blbý. Je to na nic...

Pohlaď jí pomalu po hlavičce ...

10. února 2009 v 19:34 | Pájuše |  HLODY
Neumřela jsem. Rodina se naprosto zbláznila. A zase mi nejde připojit mp4. GRR. A rozbily se mi sluchátka. Je to fakt na hovno. Čim mám asi jako poslouchat jakó? Včéra jsem byla Dáje ukazovat krásy Spořilova :D. No, takže to budeme muset rozdělit na 5 částí ^^ (po mém pečlivém uvážení a vypočítání :D). Je nám totiž líto kamenů. Ale bylo to strašidelný. A omlouvám se všem dopředu, že jim nekoupim dárek k Vánocům 2012. On totiž bude konec světa. Já tomu věřim (náhodou je to paráda, aspoň nebudu muset maturovat). Smutný, co? A ještě smutnější je, že mám prej tragickej smysl pro humor :D. No co, stává se. Akorát mě to už štve. Měl by se zakázat číst Pratchett v MHD. Já se pak vždycky moc směju a lidi na mě podivně koukaj... nebo ještě líp, snažim se ten smích zadržet a pak ze mě vycházej takový škytavý zvuky. A taky když si vzpomenete na něco děsně vtipnýho a debilně se usmíváte na celej autobus. Pak mě taky dojímaj takový ty charitativní dopisy, který se snažej tak nějak zavděčit. /To je však možné pouze s Vaší pomocí! Srdečně Vám děkujeme za Vaši velkorysou podporu, která v roce 2008 dosáhla částky 200 Kč! Umožnili jste desetitisícům dětí v celé České Republice, aby se mohly zasmát a na chvíli tak zapomenout na svou bolest a trápení./ - jasný, jsem nadšená, když přijde dopis s takovymhle poděkováním, ale rozhodně by to měli rozdělit do nějakejch peněžních skupin, aby to neznělo tak... doplněně, uměle a nesrděčně. Nebo aspoň mohli vynechat to tučný písmo a vykřičníky ^^. A stejně je podezřívám, že si ty adresy posílaj mezi sebou, protože nám takovýhle dopisy choděj cca 3x tejdně. Tak ale aspoň mám co číst :D.


Sjela ruka po mokrém skle :D

6. února 2009 v 21:19 | Pájuše |  HLODY
Tralalí :D. Mám krásný nehty, víte to? Páč Danuška se rozhodla bejt můj nehtovej manažer :D. Teď mám uplný olejíčky a vyživující laky. Docela nezvyk, no xD. A ještě k tomu mám stašný štěstí/smůlu na zpívající lidi. Jsem kvačila podchodem na Chodově, a tam nějakej Větnamčíčí uplně strašně moc nahlas zpíval ty vietnamský songy :D. A pak nějaká moc psycho (asi tak osmiletá) holčička stála uplně v rohu autobusu a strašně potichu a zákeřně si zpívala. Jak z hororu úplně ^^. A nelepčejší byl takovej podivínskej chlapík, kterej to uplně rozjížděl v autobusu :D. On měl jako ty sluchátka, strašně se nakrůcal na sedadle a zpíval (bez zvuku - jakože otvíral jenom tu pusu :D). Já se tomu strašně musela smát (ono to ani jinak nešlo), takže se ty lidi na mě koukali jako na debila, místo toho aby se koukali na toho chlapíka ^^. Pff. A škola se fakt zbláznila. Vůbec nechci nějakýho Poletína na občanku. S NIM si fakt o sexu povídat nebudu ^^. Ještě k tomu mi uplně skáčou dobrý známky :D. Zatim. Ještě jsme totiž nedostali známky z rozcviček. Chárvy (láska má jediná) zřejmě umřela, už po 150tý jsme měli na supl Foltýnka. Jsme poslouchali Vlastu od Smetany s nějakejma příběhama k tomu a on to obrovitánsky prožíval. Furt máchal těma ručičkama a řikal něco o tom že se ty ženský vrhaly na ty chlapy, že tam byly horory, masakry a chrápání :D. A nejlepší byla Rosa atakdále, španělka co umí česky fakt málo, měli jsme jí na matiku :D. To byl fakt zážitek ^^. Ale tak aspoň to bylo vtipný :D. A na informatice jsem strašně perlila :D. Sama sebe jsem docela překvapovala. Na výtvarce bylo málem krveprolití. Ta žena je ďábel. Řikala jsem si, jak je v pohodě, všechno, ale zase si to zkazila. CHA! Nevadí mi, že mi tam chtěla opravit pár věcí, překousla jsem, že jsme to musely celý přemalovávat, páč to zátiší někdo uplně rozebral, ale to, že mi tam nakreslila uplně hnusný pozadí, mě naštvalo. Moc. Uplně si myslim, že to udělala takový naschvál, aby mi to skazila :D. Já to tam vůbec nechtěla! Co si myslí sakruš? A taky misku, kterou mi minule namalovala skoro celou ona (!!) mi zas předělala. Prej to tam mám blbě. HAHA! (to je jakože vítězoslavnej smích :D)! A btw, nenoste takový ty samodržící punčocháče, furt (jakože fakt furt) padaj :D. A ještě k tomu se ta sukně otáčí dokolečka. A taky nechoďte do knihoven s ohavnejma taškama (promiň Dájí :D), aby se vám ostatní lidi nesmáli :D.

Řekni slovo na jójó ...

2. února 2009 v 16:50 | Pájuše |  HLODY

Pfff. Chtěla jsem napsat vyčerpávající článek o tom, že zase padaj ty strašlivý bílý sračky, ale už to slezlo, chachá. Dneska byla strašně divná škola. Přijde mi jako kdyby chemie byla včéra :D. A konečně (!!!) mám Sueňu. Že to zní uplně přenádherně ???? Sueňa. Sueňa. Sueňa. :D. Po škole jsme s Vikii a Dájí kvačily na Arkády. Ó bože! Ó bože! Tohle odpoledne by se mohlo zapsat do Guinessovky, jako odpoledne, kdy se nejvíckrát řeklo slovo Ó! :D. Ty malililililililililililililililinkatý botičky jsou tak roztomilý!!! Už se těšim až budu mít děti :D. Budu mu kupovat jenom boty. Jójó. A taky si koupim zrcadlo. Obrovitánský zrcadlo z Kare (a taky lustr, ten boží toustovač, rámeček, kachýnku, myš ...). Je nádherný. Sice si na něj budu šetřit asi tak do konce života, ale tak co, žeo :D. Uaa. Chytla jsem hrozně "chtějící" mánie :D. Proč nemůžu bejt miliardář? Koupila bych si VŠECHNO co chci. Mohla bych mít hory iPodů, notebooků, oblečků, všechny kraviny (jako třeba boží repráčky ve tvaru holčičky a chlapečka :D). Nemusela bych na nic šetřit. Což mi připomíná, že v knihkupectví maj úžasný knihy, který musim mít. O Andym Warholovi, "ženy v úmění" a pak něco o designu. A taky bych si mohla pořídit pana foťáka zrcadláka, kterýho mi matinka koupí, jenom když budu mít na konci roku vyznamenání (haha). A budu s Dájou fotit akty :D. Náhodou mi to slíbila :D. Možná bych se měla vrátit do normálních lidskejch sfér ^^. A třeba dodělat ten čtenářák. Achjo. Strašně se mi nechce. A do zejtřka přečíst knihu o Sherlocku Holmesovi. Hmm, jistě ^^.

Daddy I'm so sorry, I'm so s-s-sorry yeah!

1. února 2009 v 12:50 | Pájuše |  HLODY
Uaaa, vůbec se mi nechce dělat ten čtenářák. Chjo. A ještě k tomu tu knihu má u sebe Dája :D. Ale proč se stresovat, když se mi rýsuje nejúžasnější věc na světě! No dobře, nejúžasnější zas ne, ale je to rozhodně BOMBASTICKÁ věc. Úžasná, skvělá, báječná, nádherná, očekávaná .... pojedu KONEČNĚ do Hamburku (což je to přenádherný město tady vedle na obrázku). Tralala. Teda neni to jistý na 100%. Pokud teda Sara nepodrandí v tu dobu do NY. Ale už mám vybraný letenky :D. Vychází to uplně krásně přesně. Akorát je ještě menší problém, že mi to matinka nechce zakásnout. Ale to se nějak přemluví, že :P. Každopádně si to zasloužim, už mi to slibuje od 2. třídy. Ohohoho! A teď vám musim vysvětlit můj dokonalej plán :D. V pátek 3.4. ráno (7:15), odlítá letadlo do Hamburku. Budu tam hezky až do 12.4. (neděle), kdy letadlo odlítá v 09:15, takže si stihnu v pohodě všechno vybalit a v pondělí naklusat do školy. A ve škole přijdu jenom o 3 dny, jelikož ve čtvrtek a pátek jsou velikonoční prázdniny. Oooo, prostě jsem geniání, to se nezapře. A opět bych si chtěla postěžovat na mý kulinářský úmění. Jak je možný, že někdy jsem uplněj Jamie Oliver (uhm. V rámci možností.) a jindy jsem naprostý kopyto (jako třeba teď) ? Nebudu vás dlouho napínat. Explodoval mi párek. Prostě to nechápu, v jednu chvíli se páreček krásně hřeje v mikrovlnce a najednou BUM!, je sice pořád v mikrovlnce, akorát rozblemcanej po stěnách. K těm párkům by měli dávat nějakej návod nebo upozornění. Rozhodně nejsou tak bezpečný, jak se tvářej.