Březen 2009

Eels up inside ya, Findin an entrance where they can.........

10. března 2009 v 17:35 | Pájuše |  HLODY
Zejtra budu spát ve vaně, protože nám dělaj místo oken plastový nechutnosti. Kvuli tomu máme zabalenej celej byt do igelitu, je to paráda (teda samozřejmě kromě mýho pokoje, sem fakt zvědavá, jak to všechno stihnu ^^). Ještě k tomu máme strašně podivně přestavěnej celej nábytek, takže tu mám děsný zmatky. A klidně bych mohla soutěžit o titul "největší lenoch na světě". Jsem na tom fakt tragicky, místo toho, abych si udělala úkoly nebo se něco naučila, tak tvrdnu na kompu. Nebo spim. Blá. A pak se divim těm známkám.
/To nalevo je Beth Ditto z The Gossip, můj nejnovější hudební objev :D. Je naproto ú-ž-a-s-n-á ! Určitě si jí poslechněte. Miluju ji. A je děsitánsky ňuní./
Mám čepičku za 20 Káčé. Protože neměli botičky za 20 Káčé. Štve mě to :D. Ale jsem ráda za tu čapku. A taky jsem si koupila snubní prstýnek od svý ženy. Je strašně modrej. Blábláblá. Nevim o čem psát. A vůbec mi to nejde, nad timhle pidi článkem jsem strávila víc jak hodinu a půl (samozřejmě jsem mezitim dělala i něco jinýho, žeo :D). Chjo.

Fjůčr sejlrs

5. března 2009 v 19:57 | Pájuše |  HLODY

Byt se zbláznil. Už druhej den nám neteče voda a netopí topení. Zachvilku nás čeká šílenství v podobě měnění oken. Nejvíc se těšim na to zabalování věcí. A taky na následný uklízení. A o víkendu jedeme vybírat novou ložnici a podlahy.Hoho.
Škola se zbláznila. Hnusný, hnusný písemky. Pošahaný úkoly. Dobře, né, že by jsme toho měli tuny (i když dost toho teda je), ale mě strašně nebaví se učit, takže pak to vypadá jak to vypadá.
Lidi se zbláznili. Všichni, ale všichni, teď slavěj narozeniny! No co to je? Kde mám na to asi vzít? Chjo.
Rodina se zbláznila. Děda slavil osmdesát. Koupili jsme mu dárkovej koš (kde je většinou jenom jídlo) za 200 euro. Fakt chytrý, když má nemocnej žaludek.
Hudba se zbláznila. Chci na Pixieho (Let it roll), Korn, HSM The Ice Tour (nejvíc), RFP, Mighty Sounds atakdále atakdáále. Chce to prachy. A čas.
Já se zbláznila. Nezbejvá mi nic jinýho než obdivovat Noela Fieldinga (mužík nalevo na obrázku) v třpytivejch oblečcích (*ááááách*). A jeho zpěv. A jeho hadry. A jeho vtipy. (Stejně si ho jednou vezmu, jsme si souzený, je to jasný).
Svět se zbláznil. Už je to fakt zlý. Malinkej roztomilej šestiletej chlapeček. A ono to sprejuje. Nevěděla jsem, jestli ho mám uškrtit, nebo brečet nad tim, jak to tu jde z kopce. Ale každopádně přede mnou utíkal :D. (dobře, i před Dájou xD). A už nevim co jsem chtěla psát , jóó. Aha, už vim :D. Snídaně u Tiffaniho je děsně sexy film. Ale má hrozně moc divnej konec, že? Uplně ty děsně moc vody na Audreyinym obličeji. Zradila jsem Máňu.